KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193430
nr 1419 3430
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Älvlandskap. Signerad, daterad 1995. Akvarell, bildmått: 28x37, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:52:57
18/9 17:55:03
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu